Nechte si poradit

Lékařka radí

Pokud si nejste jistí s čímkoliv v péči o miminko, poraďte se s dětskou lékařkou MUDr. Lucií Skálovou. Pošlete váš dotaz a radu lékařky tu za několik dní zveřejníme.

Rychlou odpověď na vaši otázku můžete zkusit najít v již zodpovězených dotazech.

Rádi vám pomůžeme. Na druhou stranu váš pediatr zná dítě nejlépe a naše rady nemohou nahradit komplexní lékařskou péči. Pokud je situace naléhavá, kontaktujte vašeho lékaře nebo přímo linku 155.

Vložte dotaz
20. 06. 2022 18:18

Vyrazky

Od: Kristina

Dobru vecer dcera bude mat v oktobri 2 roky. Vcera vecer mala horucky dnes vecer zas a vsimla som si ze sa jej zacali robit po tele biele flaky ktore ju svrbia vyzera to ako zihlavka . Prve sa jej to objavilo na liciach potom na ruke k veceru na nozke a teraz vecer 21:00 sa jej to objavilo na brusku a chrbe a krku . Chcela by som sa poradit od coho ma tie vyrazky a ako postupovat . Dakujem za precitanie

20. 06. 2022 18:18

Odpovídá: MUDr. Skálová Lucie

Dobrý den, těžko říct, pokud se jedná o kopřivku, může jít o  alergickou reakci na stravu, sirup, tabletu - něco nového, co dosud neměla? Zkuste vysledovat, po čem to je a např. daný lék neužívat. Můžete podat 1/2 dithiadenu - rozdrtit, což by mělo kopřivku zmírnit. Pokud by se zhoršovalo, bylo by vhodné nechat ji vyšetřit pediatrem.

Zpět

Slovník pojmů

Výroba Nanny

Monitor dechu Nanny vyrábíme v České republice a celý proces je pod přísným dohledem. Z hygienických důvodů jsou prostory pro výrobu monitorů dechu oddělené od ostatní výroby. Podívejte se na video a sami se přesvědčte, jak naše továrna vypadá.

Více

Kurzy první pomoci

Více